Matgrupp gustaviansk stil
2019-05-10
642355
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATGRUPP, 7 dlr., 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bestående av: bord, 4+2 stolar, 2 iläggsskivor, matbordets höjd ca 75, diameter 115, sitthöjd 45, iläggsskivor 46 cm
slitage