Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MARC CHAGALL (1887-1985) "Le coq rouge", ur: "Derrière le Miroir, signerad i trycket, färglitografi, 1952, bildmått ca 37x49 cm
642361
2019-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här