Marc Chagall

Marc Chagall
Marc Chagall

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MARC CHAGALL (1887-1985) efter, L´Oiseau Bleu, utförd av Charles Sorlier, signerad och daterad i trycket 1954, 56x43 cm

642365

2019-05-11