Satsbord engelsk stil
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SATSBORD, 5 dlr, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, stomme i bok med skivan klädd i präglat grönt skinn täckt av glas, höjd ca 48 cm, diameter ca 74 cm
Bruksslitage, märken, repor, ställvis förlust av färg på skinnet, en ben är lös och medföljer
642366
2019-05-14