Ross Lovegrove ´´Bluebelle´´ stolar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROSS LOVEGROVE, "Bluebelle" karmstolar, 2 st, för Driade Aleph, Italien, formgivna 1997, sits av plast, benställning av lackerat stålrör, märkta, sitthöjd ca 44 cm.

Slitage, märken, repor

642376

2019-05-11