Strösockerskålar och dubbelkarotter nysilver

Klubbat för:

500 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

STRÖSOCKERSKÅLAR, DUBBELKAROTTER, 6 dlr., nysilver, bland annat C. G. Hallberg och Anders Gabriel Dufva, Stockholm 1900-talets början, sengustaviansk stil, höjd ca 25 cm, längd 24-29 cm

Kuntoraportti

Slitage, repor

642383

Päivämäärä:

2019-05-13