Lampbord karta
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDOBORD, 1900-talets början, mahognyfaner, svärtade lister, bordsskiva med karta "L´Europe Par P.Du-Val [...]" H. Van Loon, innanför glasskiva, höjd ca 63, 58x45 cm
Karta med fuktfläckar
642388
2019-05-10