Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KONFEKTSKÅLAR, STRÖSOCKERSKÅL, 4 dlr., nysilver, 1800-talets slut, nyrokoko, dekor i relief av blommor och blad, höjd ca 15-31 cm
Slitage, repor
642402
2019-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här