Konfektskålar och strösockerskål nysilver

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONFEKTSKÅLAR, STRÖSOCKERSKÅL, 4 dlr., nysilver, 1800-talets slut, nyrokoko, dekor i relief av blommor och blad, höjd ca 15-31 cm

Slitage, repor

642402

2019-05-13