Jules Venon Vaseline Pukeberg
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JULES VENON, "Vaseline" assietter, skål, 10 dlr., färgad och delvis matterad glasmassa, Pukeberg 1920-tal, centrumdekor av rytande lejon, brätte med stiliserad bladbård, diameter ca 16-20 cm
Smärre slitage
642406
2019-05-13