Jules Venon Vaseline Pukeberg

Jules Venon Vaseline Pukeberg
Jules Venon Vaseline Pukeberg
Jules Venon Vaseline Pukeberg
Jules Venon Vaseline Pukeberg
Jules Venon Vaseline Pukeberg
Jules Venon Vaseline Pukeberg
Jules Venon Vaseline Pukeberg
Jules Venon Vaseline Pukeberg
Jules Venon Vaseline Pukeberg
Jules Venon Vaseline Pukeberg

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JULES VENON, "Vaseline" assietter, skål, 10 dlr., färgad och delvis matterad glasmassa, Pukeberg 1920-tal, centrumdekor av rytande lejon, brätte med stiliserad bladbård, diameter ca 16-20 cm

Smärre slitage

642406

2019-05-13