Tillbaka till katalog

Toucan Lampa

Toucan Lampa
Toucan Lampa
Toucan Lampa
Toucan Lampa
Toucan Lampa
Toucan Lampa
Toucan Lampa
Toucan Lampa
Toucan Lampa
Toucan Lampa

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Beskrivning

H. T. HUANG, "Toucan lamp", bordsarmatur, plast, 1980/90-tal, i form av pelikan, etikettmärkt, höjd ca 34 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

642410

Datum:

2019-05-11