Hugo Löhr tillskriven

Hugo Löhr tillskriven
Hugo Löhr tillskriven
Hugo Löhr tillskriven
Hugo Löhr tillskriven

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

HUGO LÖHR, tillskriven: "Motiv från antikens Italien", olja på duk, ca 77x115 cm

Smärre slitage

642432

2019-05-10