Blombord gustaviansk stil

Blombord gustaviansk stil
Blombord gustaviansk stil
Blombord gustaviansk stil
Blombord gustaviansk stil
Blombord gustaviansk stil
Blombord gustaviansk stil
Blombord gustaviansk stil
Blombord gustaviansk stil

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BLOMBORD, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, vitbemålad, avsmalande ben, sarg med flätad rotting, gränbemålad metallinsats, rotting, höjd ca 65, 90x33 cm

Bruksslitage, senare målning, ställvis förlust av färg, märken

642440

2019-05-12