Gustaviansk stilspegel

Gustaviansk stilspegel
Gustaviansk stilspegel
Gustaviansk stilspegel
Gustaviansk stilspegel
Gustaviansk stilspegel
Gustaviansk stilspegel
Gustaviansk stilspegel
Gustaviansk stilspegel

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, 1900-talets första kvartal, gustaviansk stil, förgylld ram med dekor av pastellage i form av rosett och girland, med vitmålade detaljer, fasettslipat glas, ca 82x93 cm

Sprickor i dekoren förekommer

642446

2019-05-11