Gustaviansk stilspegel
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, 1900-talets första kvartal, gustaviansk stil, förgylld ram med dekor av pastellage i form av rosett och girland, med vitmålade detaljer, fasettslipat glas, ca 82x93 cm
Sprickor i dekoren förekommer
642446
2019-05-11