Louis Toffoli

Louis Toffoli
Louis Toffoli
Louis Toffoli
Louis Toffoli

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LOUIS TOFFOLI (1907-1999), Fiskmarknad, signerad och numrerad 27/135, ca 50x42 cm

642447

2019-05-15