Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJ, 1960-tal, teak, möjligen Karl-Erik Ekselius, klädd i svart skinn, sitthöjd 43 cm
Bruksslitage
642454
2019-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här