Fåtölj teak

Fåtölj teak
Fåtölj teak
Fåtölj teak
Fåtölj teak
Fåtölj teak
Fåtölj teak
Fåtölj teak
Fåtölj teak
Fåtölj teak
Fåtölj teak
Fåtölj teak
Fåtölj teak
Fåtölj teak
Fåtölj teak

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 1960-tal, teak, möjligen Karl-Erik Ekselius, klädd i svart skinn, sitthöjd 43 cm

Bruksslitage

642454

2019-05-12