Snusflaskor Kina

Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SNUSFLASKOR, 6 st., porslin, glas och sten, Kina, 18/1900-tal, varierande polykrom och monokrom dekor, höjd ca 6-9 cm

Smärre slitage

642478

2019-05-13