Henning Hougaard oljemålning
2019-05-12
642479
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HENNING HOUGAARD (1922-1995): Hare i skog, signerad Henning Hougaard, olja på duk, ca 45x65 cm
Smärre slitage