Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
MONICA LORENTZON (född 1940): Sittande kvinna, signerad M Lorenzon, olja på pannå, ca 100x70 cm
Zustandsbeschreibung
642482
2019-05-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner