Lena A Linderholm akvarell

Lena A Linderholm akvarell
Lena A Linderholm akvarell
Lena A Linderholm akvarell
Lena A Linderholm akvarell

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LENA A LINDERHOLM (född 1947): Blomsterstilleben, signerad Lena A Linderholm, akvarell, bildmått ca 89x63 cm

642483

2019-05-11