Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
AXEL WALLENBERG (1898-1996): Nakenmodell resp kvinna plockandes höna, signerade Axel Wallenberg, terracotta, höjd ca 22-31 cm
En skulptur med nagg (näsa)
642486
2019-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här