Axel Wallenberg bronsskulptur

Axel Wallenberg bronsskulptur
Axel Wallenberg bronsskulptur
Axel Wallenberg bronsskulptur
Axel Wallenberg bronsskulptur
Axel Wallenberg bronsskulptur
Axel Wallenberg bronsskulptur
Axel Wallenberg bronsskulptur
Axel Wallenberg bronsskulptur
Axel Wallenberg bronsskulptur
Axel Wallenberg bronsskulptur
Axel Wallenberg bronsskulptur
Axel Wallenberg bronsskulptur

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

AXEL WALLENBERG (1898-1996): Nakenmodell resp kvinna plockandes höna, signerade Axel Wallenberg, terracotta, höjd ca 22-31 cm

Zustandsbeschreibung

En skulptur med nagg (näsa)

642486

2019-05-11