Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
AXEL WALLENBERG (1898-1996): Nakenmodell resp kvinna plockandes höna, signerade Axel Wallenberg, terracotta, höjd ca 22-31 cm
Zustandsbeschreibung
En skulptur med nagg (näsa)
642486
2019-05-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner