Mario Maresco oljemålning

Mario Maresco oljemålning
Mario Maresco oljemålning
Mario Maresco oljemålning
Mario Maresco oljemålning
Mario Maresco oljemålning
Mario Maresco oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARIO MARESCA (1877-1959): Kvällsvy från Venedig, olja på duk, signerad M. Maresco, ca 43x50 cm

642496

2019-05-10