Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
AKKE KUMLIEN (1884-1949): Sydländsk stadsbild, signerad, olja på pannå, 26x29 cm
Zustandsbeschreibung
642503
2019-05-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner