Akke Kumlien oljemålning

Akke Kumlien oljemålning
Akke Kumlien oljemålning
Akke Kumlien oljemålning
Akke Kumlien oljemålning
Akke Kumlien oljemålning
Akke Kumlien oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

AKKE KUMLIEN (1884-1949): Sydländsk stadsbild, signerad, olja på pannå, 26x29 cm

Zustandsbeschreibung

642503

2019-05-10