Åke Holm skulptur Tema keramik

Såld för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅKE HOLM (1900-1980), skulptur, terracotta,1930-tal, höjd ca 29 cm, signerad Å Holm

Lagningar

642504

2019-07-28