Åke Holm skulptur Tema keramik
Valmis
2019-07-28
642504
| Korkein tarjous | 500 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
ÅKE HOLM (1900-1980), skulptur, terracotta,1930-tal, höjd ca 29 cm, signerad Å Holm
Lagningar