Matta röllakan signerad KHB
Valmis
2019-05-17
642513
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
MATTA, röllakan, märkt KHB, daterad 1956, ca 243 x 170 cm
Bruksslitage, fläckar