Matta röllakan signerad KHB

Matta röllakan signerad KHB
Matta röllakan signerad KHB
Matta röllakan signerad KHB
Matta röllakan signerad KHB
Matta röllakan signerad KHB
Matta röllakan signerad KHB
Matta röllakan signerad KHB
Matta röllakan signerad KHB
Matta röllakan signerad KHB
Matta röllakan signerad KHB

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

MATTA, röllakan, märkt KHB, daterad 1956, ca 243 x 170 cm

Bruksslitage, fläckar

642513

2019-05-17