Atenienn jugend

Atenienn jugend
Atenienn jugend
Atenienn jugend
Atenienn jugend
Atenienn jugend
Atenienn jugend

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

ATENIENN, 1900-talets början, jugend, mahogny, med beslag i mässing, höjd ca 94, 48x30 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

642518

2019-05-11