Slaglåsrevolver
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SLAGLÅSREVOLVER, svensk, s.k. smålänning, fyra mässingspipor i ett knippe, stomme av mässing signerad AGS (Anders Gustafsson 1835-1924 Ödesstugu), längd 21 cm
Slitage, korroson, nedslagna /saknar nipplar
642534
2019-05-26