Lådspegel
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LÅDSPEGEL, omkring 1800, sengustaviansk / gustaviansk, förgylld / fanerat med mahogny, krönt av kurtiserande fåglar, höjd ca 55, 35x21 cm
Renoverad, omarbetad, bortfall,ej ursprungligen tillhörande
642544
2019-05-10