Lådspegel

Lådspegel
Lådspegel
Lådspegel
Lådspegel
Lådspegel
Lådspegel
Lådspegel
Lådspegel
Lådspegel
Lådspegel

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LÅDSPEGEL, omkring 1800, sengustaviansk / gustaviansk, förgylld / fanerat med mahogny, krönt av kurtiserande fåglar, höjd ca 55, 35x21 cm

Renoverad, omarbetad, bortfall,ej ursprungligen tillhörande

642544

2019-05-10