Taburett senempire
2019-05-11
642551
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TABURETT, 1800-talets andra hälft, senempire, fanérad i mahogny, dekor av intarsia, stoppad sits, randig klädsel, bredd ca 62, sitthöjd 42 cm
Lagning, sprickor, senare klädsel