Klubbat för:
600 SEK
2 000 SEK
HANS TJÖRNERYD (född 1944), "Hommage aux Troglodytes I...", signerad Tjörneryd och Hans Tjörneryd a tergó, olja på duk, ca 104x89 cm
Ytsmuts
642554
2019-05-12