Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
HANS TJÖRNERYD (född 1944), "Hommage aux Troglodytes...", signerad Tjörneryd och Hans Tjörneryd a tergó, olja på duk, ca 104x89 cm
Zustandsbeschreibung
Ytsmuts
642555
2019-05-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner