Sven Olow Olsson oljemålning

Sven Olow Olsson oljemålning
Sven Olow Olsson oljemålning
Sven Olow Olsson oljemålning
Sven Olow Olsson oljemålning
Sven Olow Olsson oljemålning
Sven Olow Olsson oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN OLOW OLSSON (1924-1971): Motiv av båtar i hamn, signerad Sven Olow Olsson och daterad -55, olja på pannå 85x60 cm

Smärre slitage

642557

2019-05-12