Nils Söderberg oljemålning

Nils Söderberg oljemålning
Nils Söderberg oljemålning
Nils Söderberg oljemålning
Nils Söderberg oljemålning
Nils Söderberg oljemålning
Nils Söderberg oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

2 000 SEK

NILS SÖDERBERG (1903-1970): ´´Egna Hemsbygge´´, signerad Nils Söderberg, olja på duk, ca 69x94 cm

Mindre krackelyr

642558

2019-05-12