Carl Westman etsning
Vollendet
2019-05-12
642559
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
CARL WESTMAN (1866-1936): Motiv av Sparbanken i Gävle, signerad, litografisk tryck, bildstorlek ca ca 21x24 cm
Ej examinerad ur ramen