Konsolbord, soffbord samt spegel mässing
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KONSOLBORD, SPEGEL samt SOFFBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, med stomme eller ram i mässing, konsolbord och soffborden med röktglas skivor, soffbordenshöjd ca 56, 59x35 cm, konsolbordenshöjd ca 70, 179x60 cm, spegelnshöjd ca 160x75 cm
Bruksslitage, märken, repor
642563
2019-05-11