Anders Pehrson Bumlingen Ateljé Lyktan
Closed
2019-05-12
642564
| Sold for | 2 600 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
ANDERS PEHRSON, ´´Bumlingen´´, golvarmatur, Ateljé Lyktan, lackerad i rostrött, höjd ca 130 cm
Slitage, repor, skärmen något sned, smärre stötskador