Anders Pehrson Bumlingen Ateljé Lyktan
Valmis
2019-05-12
642564
| Korkein tarjous | 2 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
ANDERS PEHRSON, ´´Bumlingen´´, golvarmatur, Ateljé Lyktan, lackerad i rostrött, höjd ca 130 cm
Slitage, repor, skärmen något sned, smärre stötskador