Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANDERS PEHRSON, ´´Bumlingen´´, golvarmatur, Ateljé Lyktan, lackerad i rostrött, höjd ca 130 cm
Slitage, repor, skärmen något sned, smärre stötskador
642564
2019-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här