Sängbord med stenskiva 1900-talets början

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SÄNGBORD med stenskiva, 1 par, 1910/20-tal, betsad mahogny, kolmordsmarmor, inredd med låda och skåpsdel, höjd 75, 37x40 cm

642565

2019-05-10