Matsalsgrupp rokokostil

Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATSALSGRUPP, 1900-talets första hälft, rokokostil, bemålad, ryggbrickor med dekor av intarsia, stoppade sitsar, klädsel i skinn, bestående av matbord med utdragsskivor, 2 karmstolar, 6 stolar, höjd ca 74, 138x110, total längd 258 cm

Ytskador

642569

2019-05-11