Nysilverföremål

Nysilverföremål
Nysilverföremål
Nysilverföremål
Nysilverföremål
Nysilverföremål
Nysilverföremål
Nysilverföremål
Nysilverföremål
Nysilverföremål
Nysilverföremål

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TERRIN, KAROTTER, SÅSSKÅL, KORG, (5) nysilver, 1900-tal, längd ca 15-31 cm

Korg med lagning, slitage

642573

2019-05-10