Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL AXEL ACKING, soffbord, benställning i bok, Nordiska Kompaniet 1950-tal, detaljer i mässing, brickmärkt, höjd ca 53, 98,5x54 cm
Slitage, ytskador
642574
2019-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här