Carl Axel Acking Nordiska Kompaniet
Valmis
2019-05-12
642574
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
CARL AXEL ACKING, soffbord, benställning i bok, Nordiska Kompaniet 1950-tal, detaljer i mässing, brickmärkt, höjd ca 53, 98,5x54 cm
Slitage, ytskador