Carl Axel Acking Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

CARL AXEL ACKING, soffbord, benställning i bok, Nordiska Kompaniet 1950-tal, detaljer i mässing, brickmärkt, höjd ca 53, 98,5x54 cm

Slitage, ytskador

642574

2019-05-12