Fruktknivar

Fruktknivar
Fruktknivar
Fruktknivar
Fruktknivar
Fruktknivar
Fruktknivar
Fruktknivar
Fruktknivar

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRUKTKNIVAR, 12 st., skaft i förgyllt silver, längd ca 19 cm, etui

Bruksslitage

642588

2019-05-10