Iimari Tapiovaara stolar "Fanett"

Iimari Tapiovaara stolar
Iimari Tapiovaara stolar
Iimari Tapiovaara stolar
Iimari Tapiovaara stolar
Iimari Tapiovaara stolar
Iimari Tapiovaara stolar
Iimari Tapiovaara stolar
Iimari Tapiovaara stolar
Iimari Tapiovaara stolar
Iimari Tapiovaara stolar

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ILMARI TAPIOVAARA, "Fanett", stolar, 2 st, Edsbyverken, 50/60-tal, teaksits, svartmålade spjälor, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage

642590

2019-05-11