Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SLAGLÅSGEVÄR, brittiskt, 1860-tal, pipa med proof marks, valnötsstock, med nätskuren kolvhals, stålbeslag, längd 116 cm
Slitage, nippel skadad, laddstake saknas
642593
2019-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här