Sture Wikström olja
Valmis
2019-05-11
642595
| Korkein tarjous | 850 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
STURE WIKSTRÖM (1921-1993), stilleben, olja på duk, signerad S. Wikström, ca 45x37 cm